10 екологічних новорічних ялинок

10 екологічних новорічних ялинок

Ось такий варіант екологічної ялинки з картону запропонували дизайнери зі студії Cloud Gate Design LLC. Вони також розробили картонні прикраси, але їх можна прикрашати і традиційними ялинковими іграшками. Безперечний плюс таких ялинок - їх дуже зручно зберігати, так як після свята вони складаються в невелику пласку коробку.

Ще одну екологічну ялинку пропонують Neo communications. Така ялинка також виготовлена з переробленого картону і підлягає подальшій переробці, у випадку, якщо прийде в непридатність.

Також проблема вторинної переробки задіяна в такій скляній ялинці з Монреаля. Для її спорудження були використані порожні пивні пляшки. Скільки часу довелось накопичувати будматеріали і як це вплинуло на здоров’я будівельників – історія замовчує.

Деякі студенти також використовують для новорічних ялинок пляшки, а от іншим важливіші знання. Погляньте на ялинку з книг, яка красувалась в бібліотеці данського університету Ольборга.

Але книжки – привілей не лише студентів. Офісні працівники також можуть спорудити ось таку новорічну «ялинку» замість того, щоб купляти живу чи штучну.

Така їстівна ялинка, мабуть, найкращий варіант в плані вторинної переробки. Оскільки утилізувати її практично повністю ви зможете самостійно і з задоволенням. Звісно, їстівні в ній лише цукерки та печиво. Але і неїстівні елементи підлягають переробці.

А така ялинка взагалі не потребує якихось додаткових витрат, як в фінансовому плані, так і в екологічному. Все, що вам знадобиться - звичайна драбина і прикраси.

Але якщо у вас під рукою немає драбини, то можна скористатись тим, що є, і створити таку пласку ялинку-аплікацію.

Магазин чоловічого одягу «Брукс Бразерс» в Нью-Йорку теж створив ялинку з того, що було під рукою. Правда, в даному випадку, це модні чоловічі краватки всіх відтінків, за ціною в кілька сотень доларів за штуку. Так що ялинка вийшла недешева. Але теж досить екологічна.

А таку екологічну в усіх сенсах цього слова ялинку створила компанія [re]design. В одну з похилих стінок такого «дерева» вмонтовано пристрій для подрібнення офісного паперу. Творці цієї ялинки закликають таким чином ще й до обмеження використання паперу.

Це лише деякі варіанти штучної ялинки, яка б не тільки не програвала живій, але й вигравала в плані екологічності. Але ними все не обмежується, і, хто знає, можливо ваш варіант зможе стати ще оригінальнішим за вищенаведені.

X

Вхід

Завантажую...