5 найбільш екологічних пристроїв

5 найбільш екологічних пристроїв

RITI Printer

Всі власники принтерів знайомі з їх неекономічністю. На чорнила і картриджі йде чимало грошей. Цього недоліку позбавлений екологічний принтер, який замість чорнила заправляється використаною кавою або чаєм.

Поступальними рухами флакончика, що заповнений залишками кави або чаю, власник, перетираючи, заправляє принтер чорнилом природного походження. Чудо-принтер розроблений корейським дизайнером Jeon Ju Hwan для участі у виставці "зелених" інновацій, організованим Core77 і Greener Gadgets. RITI є дешевшою і екологічною альтернативою стандартним принтерам.

FlowerPod

Дуже часто ми лише здогадуємося про кількість електроенергії яка витрачається нашими побутовими приладами. Їх просто занадто багато. FlowerPod допомагає нам зрозуміти справжні масштаби спожитої електроенергії в будинку за допомогою дуже наочної візуалізації. Після приєднання цього пристрою з квартирним лічильником електроенергії з'являється маленький паросток. При помірному енергоспоживанні у вашому будинку рослина зацвітає, а при підвищеному квітка починає в'янути. Це відмінна мотивація, що спонукає встати з дивану, пройтися по квартирі і вимкнути непотрібні побутові прилади та забуті лампочки.

FlipLite

Лампа, що представлена на фото, протягом дня акумулює енергію сонця, а з настанням сутінків освітлює приміщення. Розробник цього пристрою, McLeod, назвав його FlipLite.

LED

Цей мініатюрний пристрій - винахід японського конструктора Yasuhiro Akama. Датчик вимірює якість повітря. Палаюча зелена лампочка свідчить про чистоту навколишнього повітряного середовища, біла - забруднення не перевищує допустимих рівнів ГДК, червона - повітря забруднене. Отримавши інформацію про те, що повітря вулиці або приміщення забруднене, власник цього пристрою може звернути на менш загазовану вулицю або залишити приміщення.

321 Water

Перед вами фільтр для води, який діє наступним чином. Ви наливаєте воду з-під крана в пляшку і опускаєте туди поршнеподібний фільтр, нижня частина якого нагадує прес. Прес, опускаючись вниз під дією зусилля або сили тяжіння, відфільтровує воду. Цей фільтр особливо цінний для туристів, які, не зупиняючись на привал, можуть відфільтрувати воду з будь-якого джерела води сумнівної якості. Очищена таким фільтром вода не має неприємного металевого присмаку.

X

Вхід

Завантажую...