5 пристосувань, які допоможуть обмежити споживання

5 пристосувань, які допоможуть обмежити споживання

Крісло-качалка Move Your Energy

Ультрасучасний дизайн, міні динамо-машина, яка перетворює енергію розхитування крісла в електроенергію для LED лампи - все це перетворює витвір чеських винахідників в маленький витвір мистецтва. Навіть нічого не роблячи, тільки похитуючись у кріслі, можна виробляти електроенергію для своєї настільної лампи!

Скарбничка Power-Hog

Це пристосування покликане дати дітям уявлення про те, що включений телевізор споживає енергію і що вона вимірюється грошима. Підключена до телевізора, комп'ютера або плейстейшн Power-Hog дозує електроенергію рівно на 30 хвилин. Дитина отримує кишенькові гроші і їх може витратити, наприклад, на перегляд телепрограм або комп'ютерні ігри. Для того, щоб отримати електроенергію на півгодини, потрібно просто кинути монетку в скарбничку. Цей винахід американських дизайнерів не тільки навчає дітей дбайливо ставитися до електроенергії, а й обмежує час, який вони проводять перед телевізором.

Світильник Lightimus

Декоративний дизайн світильника, створеного турецьким винахідником, нагадує пісочний годинник і покликаний змусити задуматися про циклічність у природі. Одна частина лампи акумулює сонячну енергію вдень, а друга частина - LED світильник - працює ввечері на сонячній електроенергії. Все що треба зробити - це перевернути лампу як пісочний годинник.

Лічильник для води Bware

Маленьке пристосування, запропоноване ізраїльськими винахідниками, кріпиться на будь-який кран, душ або туалетний бачок і дозволяє відстежувати кількість використаної води. Bware не потребує батарейок, так як функціонує за рахунок енергії проточної води, а також оснащений Wi-Fi і спеціальним програмним забезпеченням для запису вимірів. Метою винаходу є привчити людину контролювати щоденне використання води й постаратися зменшити непотрібну витрату цього природного ресурсу.

Екологічний світлофор

Група студентів з школи дизайну та архітектури в Колумбії пропонує почати вимірювати рівень вуглекислого газу в містах. Для цього вони розробили спеціальні датчики CO2, що виглядають як світлофори. Якщо рівень вуглекислого газу перевищує допустимий, то екологічний світлофор перемикається з зеленого на червоний колір. Мета винаходу полягає в тому, щоб спонукати городян віддавати перевагу громадському транспорту, велосипеду або пересуванню пішки.

X

Вхід

Завантажую...