5 простих і дешевих способів зробити гардероб екологічним

5 простих і дешевих способів зробити гардероб екологічним

Коли ви купуєте одяг, ви робите внесок у сміттєву нескінченність: у смітник відправляться промислові відходи, упаковка і сама річ також. Про те, що при виробництві і продажі споживається «брудна» енергія теж не варто забувати. Особливо до новинок схильна прекрасна половина людства (не без допомоги маркетологів і рекламістів великих корпорацій). Ми пропонуємо вам п'ять простих і дешевих способів, як, не відмовляючись від різноманітності свого зовнішнього вигляду, мінімізувати шкоду для екології і свого гаманця.

  1. Замість того щоб купувати два окремі предмети одягу можна внести розмаїття у свій гардероб за допомогою речей, які можна використовувати для різних цілей (наприклад шарфи, хустки і шалі).
  2. Спробуйте організувати вечірку з обміну одягом. Дуже багато дівчат в підлітковому віці брали у подруг на час поносити джинси чи кофточку. Чому б не продовжити цю традицію? За кордоном подібні зустрічі - вже усталена практика, навіть існують спеціальні сайти, які допомагають в організації подібних зустрічей.
  3. В минулому бути модним означало носити нові речі. Сьогодні за допомогою аксесуарів можна вдихнути нове життя в будь-яку річ.
  4. Творіть. Перешивайте старі речі у нові. Наприклад, набридлі джинси можна прикрасити вишивкою, аплікацією, стразами, розфарбувати спеціальними фарбами.
  5. Перед тим, як викидати стару річ, подумайте, а чи не можна з неї зробити щось, що ви давно збиралися купити, але ніяк зайвих грошей не було. Наприклад, еко-торбу?

X

Вхід

Завантажую...