Animal Planet: Чорнобиль - життя в смертельній зоні

Animal Planet: Чорнобиль - життя в смертельній зоні

Дивовижний фільм від "Animal Planet" і "Off the Fence" про те, як природа заліковує рани, нанесені їй катастрофою на ЧАЕС, про те як тварини заселяють міста і села, в поспіху кинуті людьми. Про те, як земля, смертельна для людини на багато тисячоліть, стала унікальним заповідником для багатьох видів, що не зустрічалися в тих краях століттями.

Для всього людства це місце - заборонена зона. На міських околицях знаходяться порожні села, оточені лісами. Багато з них стали притулком для несподіваного симбіозу диких мешканців лісу і нащадків кинутих домашніх улюбленців з Чорнобиля.

Це історія про тварин, які перетворили це покинуте місце у своє житло. Вони, схоже, не відчувають, що воно заражене. Але, хоча воно радіоактивне там більше немає пестицидів, промисловості і дорожнього руху.

Екологічна трагедія має гіркувато-солодкий присмак. Ця рукотворна катастрофа, що зруйнувала місцевість і зробила її безлюдною, перетворила її на унікальний заповідник для диких тварин. Як не дивно, природа зализала рани і відвоювала цю територію. І хоча ми, напевно, не знаємо, яке майбутнє чекає радіоактивних тварин Чорнобиля, але точно відомо, що зараз їх набагато більше ніж раніше.

Переклад: російський професійний.

X

Вхід

Завантажую...