Авоськи стали модним аксесуаром в Австралії

Авоськи стали модним аксесуаром в Австралії

Відмовляючись від пластикових пакетів, жителі Зеленого континенту вибирають екологічно чисті сітки. При чому, на перевагу нашим уявленням про цей предмет побуту, австралійці вважають діряву сітку досить стильною і зручною у поході по магазинах.

Чудо-сумка легко вкладається в кишеню, дамську сумочку, портфель. Вона настільки міцна, що дозволяє переносити важкі речі, при цьому на відміну від поліетиленових пакетів вантаж не ріже і не рве сіточки. До того ж самі сітчасті сумки зручні в експлуатації, вони легко перуться і швидко сохнуть.

Ціна універсальної торби, що продається в Австралії, не перевищує 4 доларів. При цьому купити традиційну авоську можна практично в будь-якому магазині, що торгує побутовим начинням.

Особливим попитом користуються такі сумки у юних жителів континенту. Підлітки підбирають авоськи під колір свого одягу, прикрашають їх стразами, пір'ям, значками і вважають, що кращого пристосування для перенесення важких речей вони ще не зустрічали. У різдвяно-новорічний період авоськи стали також і ще одним з найпоширеніших подарунків в країні.

X

Вхід

Завантажую...