Банани і маніок можуть зайняти місце пшениці і рису

Банани і маніок можуть зайняти місце пшениці і рису

Глобальне потепління може призвести до радикальної заміни звичних для мільйонів людей продуктів харчування, йдеться в експертній доповіді, підготовленій на замовлення ООН.

Як вважають експерти з компанії CGIAR, в ряді країн, що розвиваються, на зміну картоплі можуть прийти фрукти з родини бананових.

У міру зростання температур маніок і маловідома бобова культура вігна можуть стати набагато більш важливими продуктами харчування, вважають дослідники. За їх прогнозами, після того, як вирощування картоплі і злаків стане неможливим, людям доведеться звикати до нових продуктів.

У відповідь на запит комітету ООН з всесвітньої продуктової безпеки, група експертів проаналізувала можливі варіанти впливу глобального потепління на 22 найбільш поширені в світі харчові культури.

Хліб з бананів

Посівні площі під трьома найбільш важливими для харчування мільйонів людей культурами – кукурудзою, рисом і пшеницею – скоротяться в багатьох країнах, що розвиваються, попереджають запрошені ООН експерти.

Картопля, яка найкраще росте в зонах з помірним температурним режимом, може також постраждати в результаті кліматичних метаморфоз.

Автори доповіді вважають, що завдяки змінам клімату стане можлива культивація певних сортів бананів в більш високих широтах, навіть у тих районах, де зараз вирощують картоплю.

Доктор Філіп Торнтон, один з авторів доповіді, вважає, що банани можуть стати хорошим замінником інших висококалорійних культур.

Якщо прогнози про глобальне потепління збудуться, звичні культури типу пшениці можуть замінити банани і маніок

Сьогодні пшениця являється найбільш важливим джерелом рослинного білка у світі. Однак у багатьох країнах, що розвиваються, посіви пшениці скорочуються через високі ціни на бавовну, кукурудзу і сою.

Одна з культур, яка може отримати поширення в майбутньому, особливо в країнах Південної Азії, це маніок, який легко переносить різні температурні умови.

Брюс Кемпбелл – директор дослідницької групи зі змін клімату та продовольчої безпеки (CCAFS), яка координує роботу провідних інститутів світу. За його словами, подібні зміни в раціоні харчування вже не раз відбувалися в минулому.

«Всього 20 років тому в Африці майже ніхто не знав рису, а тепер він широко розповсюджений. Люди змінили свої звички через ціни. Крім того, рис легко готувати. Таке буде відбуватися і в майбутньому».

Джерела білка в небезпеці

Експерти непокояться, що зміни клімату можуть поставити під загрозу джерела білка в харчуванні мільйонів людей у всьому світі. Наприклад, соя є одним з найважливіших таких джерел, але при цьому ця культура дуже чутлива до коливань температури.

Вчені вказують, що боби вігна, які відомі в країнах субекваторіальної Африки під назвою «м’яса бідняків», можуть стати хорошим замінником сої, так як вони стійкі до посух і добре ростуть при високих температурах. Їх стебла можуть також використовуватись як корм для худоби.

У деяких країнах, наприклад, в Нігерії і Нігері, фермери вже зараз відмовляються від вирощування бавовни і замість цього переходять на боби вігна.

Відбуваються зміни і в тваринництві. «На півдні Африки все більше селян переходять від вирощування великої рогатої худоби до утримання кіз. Їх змушують до цього часті посухи, – говорить доктор Кемпбелл. – Це ознака того, що зміни в звичках цілком реальні і навіть неминучі».

X

Вхід

Завантажую...