Бережіть воду!

Бережіть воду!

75% поверхні Землі вкрито водою. 97,5% всієї води планети зосереджено в океанах, і лише решта 2,5% - прісна вода. 70% від всієї кількості прісної води перебуває у вигляді льоду. Решта 30% - це підземні води, до яких ми маємо доступ. Але більша їх частина настільки забруднена, що використовувати цю воду вже не можна.

І тільки 1% з цієї доступної води (близько 0,007% усієї води Землі) можна назвати чистою та придатною до "прямого" використання людиною. При чому 70% з неї витрачається на іригацію, 22% забирається промисловістю і лише 0,08% використовується в побуті.

В 2050 році потреба людства в питній воді збільшиться вдвічі, в порівнянні з сьогоденням. Але водні ресурси (зважаючи на наведені вище цифри) неабияк обмежені. До того ж вони дуже нерівномірно розподілені по різним країнам світу. Більш ніж 1 мільярд людей не має доступу до питної води. В промо-ролику французької компанії Suez Environnement, який вражає своєю добротою і дохідливістю, Ви зможете побачити ще більше цифр, які описують проблему водних ресурсів. До речі, завдяки інноваціям Suez Environnement вже збережено 27 мільйонів кубометрів води.

X

Вхід

Завантажую...