Чи дійсно вегетаріанство краще для клімату?

Чи дійсно вегетаріанство краще для клімату?

Перехід на раціон харчування, який складається виключно з продуктів рослинного походження, можливо, не найкраще рішення для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище, – йдеться в новому французькому дослідженні.

Проаналізувавши харчові звички майже двох тисяч дорослих французів і викиди парникових газів в атмосферу в результаті виробництва рослин, риби, м'яса, свійської птиці та інших продуктів, дослідники дійшли висновку, що  те, що вважається корисним для здоров'я людини зовсім необов'язково корисно і для здоров'я планети. Дослідження підтверджує, що вирощування фруктів та овочів виробляє менше парникових газів, у порівнянні з розведенням великої рогатої худоби та інших сільськогосподарських тварин, але люди, які дотримуються вегетаріанського раціону харчування рослинного походження, роблять свій внесок у випуск парникових газів шляхом вживання більшого об'єму цієї їжі.

«Коли ви дотримуєтесь здорового раціону харчування, вам потрібно багато їжі з низькою енергетичною цінністю. Ви повинні з’їдати велику кількість фруктів та овочів», – розповідає Ніколь Дармон (Nicole Darmon), провідний автор дослідження з Національного дослідницького інституту агрономії в Марселі, Франція.

Парникові гази, такі як вуглекислий газ, метан та закис азоту, виробляються технікою, яка спалює викопне паливо. Потім ці гази випускаються в атмосферу, де сприяють змінам клімату. Виробництво їжі, яке включає використання сільськогосподарської техніки та транспортних засобів, в розвинених країнах, за оцінками, несе відповідальність за випуск від 15% до 30% парникових газів, – пишуть автори в Американському журналі клінічного харчування.

Протягом довгого часу вчені рекомендували людям переходити на раціон харчування рослинного походження, щоб принести користь і власному здоров'ю, і навколишньому середовищу. Щоб перевірити це припущення, Дармон та її колеги використовували щоденники харчування 1918 дорослих французів з метою порівняння поживної цінності реальних людських раціонів з об'ємом парникових газів, які вони виробляють.

З щоденників, які велися протягом тижня між 2006 і 2007 роками, дослідники ідентифікували 400 найбільш часто вживаних продуктів. Потім, звірившись з базою даних, вони з'ясували, який обсяг парникових газів був випущений для виробництва кожного продукту – у грамах вуглекислого газу на 100 грамів їжі.

При цьому враховувались всі аспекти життєвого циклу їжі, включаючи спосіб її приготування, – розповідає Дармон і додає: «Не враховувався лише один етап – транспортування від супермаркету до дому». Згідно Управління з охорони навколишнього середовища США, середній автомобіль викидає близько 423 грамів на кожну милю (1,609 км).

В цілому, на кожні 100 грамів яловичини викидалось близько 1600 грамів вуглекислого газу. Це більш ніж у 14 разів перевищує обсяг парникових газів, які випускаються при виробництві фруктів, овочів і вуглеводовмісних продуктів (таких як зерно чи картопля). Це також приблизно в 2,5 рази більше, ніж обсяг парникових газів, що випускається при виробництві свинини, свійської птиці та яєць.

Однак розрив скоротився, коли дослідники звернули увагу на грами вуглекислого газу, що випускається на 100 кілокалорій (ккал) – одиницю вимірювання енергетичної цінності їжі. Найбільше парникових газів – 857 грамів – як і раніше викидалось при виробництві 100 ккал яловичини, але це вже було лише втричі більше за викиди при виробництві фруктів і овочів аналогічної енергетичної цінності. До того ж виявилось, що овочі викидають більше парникових газів в перерахунку на калорії, ніж вуглеводовмісні продукти, солодощі, солоні закуски, молочні продукти та жири. І приблизно стільки ж газів, як свинина, домашня птиця та яйця.

Коли ж Дармон з колегами проаналізували, що в дійсності люди їдять щодня для отримання певного обсягу енергії, з’ясувалось, що «високоякісні» в плані здоров'я раціони – переважно фрукти, овочі і риба – були пов'язані з випуском такого ж, якщо не більше, обсягу парникових газів, як і раціони «низькоякісні» – з високим вмістом солі і цукру. Загалом досліджені раціони харчування були відповідальні за щоденний випуск 5000 грамів парникових газів на людину.

На думку Ніколь, це відбувається через те, що людині з вегетаріанською дієтою, щоб отримати обсяг енергії, як від шматка м'яса, потрібно з'їсти набагато більше продуктів. «Я думаю, що це здивує багатьох. Ми звикли думати, що м'ясо, особливо яловичина, виробляє найбільший обсяг парникових газів», – зізнається Роні Неф (Roni Neff) з Університету Джонса Гопкінса, США, яка також вивчає вплив їжі на зміну клімату, але не брала участь в новому дослідженні. Проте вона застерігає від буквального трактування приголомшливих результатів. «Все набагато складніше», – вважає Неф. Але водночас додає, що робота її французьких колег піднімає багато важливих питань, які потребують подальших досліджень.

X

Вхід

Завантажую...