Домашній вітряк-конструктор

Домашній вітряк-конструктор

Чи хотіли б ви мати власний домашній компактний вітровий генератор? А як щодо цілої батареї таких генераторів? Саме таким є «Wind Cubes» - проект домашньої електростанції від дизайнерів Liao-Hsun Chen та Wen-Chih Chang.

Встановлення нового вітряка досить просте: розпакувати, пригвинтити до стіни та підключити до акумулятора. Складається «Wind Cubes» з лопатей, генератора, телескопічного валу, штепсельної вилки і вимикача. А з’єднавши в батарею 15 таких вітряків, ви зможете забезпечувати електроенергією сім'ю з чотирьох людей протягом місяця.

Один «Wind Cubes» може генерувати 21,6 кіловат-години електроенергії в місяць. Помножте це число на 15, і ви отримаєте 324 кіловат-годин. За розрахунками дизайнерів цього проекту, ця цифра рівна місячному споживанню електроенергії сім'ї з чотирьох осіб.

Монтується кожен «Wind Cubes» до зовнішньої стіни трьома гвинтами. Батарея вітряків складається просто, як дитячий конструктор. Потім потрібно лише ввімкнути вимикач для активації, і все. Далі ви можете займатись своїми справами, а вітряки будуть перетворювати для вас дармову енергію вітру в електроенергію. Звісно, якщо там де ви живете достатньо вітру.

X

Вхід

Завантажую...