Думайте глобально, купуйте місцеві продукти!

Думайте глобально, купуйте місцеві продукти!

Асоціація навколишнього середовища та природи Німеччини (Der Bund für Umwelt und Naturschutz Deutschland - BUND) створила серію плакатів «Фрукти-мандрівники загрожують клімату», які закликають купувати місцеву продукцію. Вибираючи товари, виготовлені місцевими виробниками, ви робите свій внесок в охорону довкілля, адже при транспортуванні імпортних товарів спалюється значна кількість палива і забруднюється атмосфера, в тому числі парниковими газами.

Розвиваючи цю тему, хочеться додати, що дуже енергозатратними є і інші процеси, пов’язані з імпортом товарів – пакування, зберігання та інші. Всього цього можна уникнути, купуючи товари вітчизняних виробників. Чим менше продуктам потрібно часу, щоб доїхати до покупця, тим менше проміжних зупинок він робить, і тим менше заходів безпеки потребує. Крім того, можна зменшити кількість консервантів та інших хімічних добавок, призначених для того, щоб продукт не зіпсувався, поки не потрапить в руки споживача.

Отже, як закликають плакати німецьких «зелених», думайте глобально та купуйте місцеві продукти. Це піде на користь і вам, і планеті в цілому.

X

Вхід

Завантажую...