Еколампа для душу

Еколампа для душу

Обмежити електроспоживання тепер допоможе пристрій ECOlight Water Powered Shower Light. Ця насадка для душу від Osram Sylvania, що спеціалізується на «зелених» технологіях освітлення, обладнана вбудованою світлодіодною лампою, яка випромінює під час роботи душу приємне м'яке світло, і LED-рамкою, яка переливається різними кольорами в залежності від температури води.

Таким чином, приймаючи душ, можна вимкнути основне освітлення і насолоджуватися водними процедурами під лагідним промінням світлодіодної лампи, сяйво якої більше нагадує місячне, ніж звичайне, електричне. При цьому пристрій енергетично незалежний: насадка працює як маленька ГЕС, перетворюючи силу напору води в електрику. Таким чином, ECOlight Water Powered Shower Light дозволить зменшити розмір рахунку за світло.

Але на цьому користь пристрою не закінчується. Світлодіодна рамка, яка переливається різнокольоровими вогниками, не просто декоративна деталь. Світлодіоди виконують функцію термометра, що інформує про температуру води. Наприклад, якщо включити гарячу воду, світло, яке буде випромінювати насадка, стане червоним, а якщо холодну - синім. Таким чином, орієнтуючись на інтенсивність кольору, можна налаштувати оптимальну температуру води, не ризикуючи опектись. Придбати світлодіодну насадку для душу можна через інтернет-магазини за ціною 40 американських доларів.

X

Вхід

Завантажую...