Екологічна вітряна лампа

Екологічна вітряна лампа

Ви вже могли бачити на сторінках сайту різні варіанти екологічних ламп, що живляться від альтернативних джерел енергії. Найбільше серед них таких, що використовують сонячну енергію. А ось енергію вітру в таких цілях використовують рідко. Воно й не дивно – де в приміщенні взятись вітру, достатньому для живлення лампи? Інша справа – зовнішнє освітлення, особливо коли мова йде про місця, в яких постійно дмуть вітри.

Цій умові відповідає річка Ханган, яка протікає через місто Сеул. Це мальовниче місце, яке привертає увагу багатьох туристів. Але дизайнер і мешканець цього міста Kyung Kuk Kim вирішив, що річку можна прикрасити дуже привабливим і екологічним способом. Він пропонує встановити "Вітряні лампи" ("Wind Lamp") під мостом через Ханган.

Вертикальні підвісні лампи зовні нагадують краплі води. Вони оснащені вітрогенераторами, які виробляють електроенергію для світлодіодів всередині ламп. До речі, за концепцією, LED змінюють свою яскравість в залежності від сили вітру. Але окрім живлення вбудованих світлодіодів, сукупність таких генераторів здатна забезпечити живлення інших вуличних ліхтарів і предметів першої необхідності на мосту.

Таким чином, проект корейського дизайнера можна назвати досить вдалим. Подібну технологію можна застосувати в будь-якому іншому місці, що має достатнє забезпечення вітровими ресурсами. Ось тільки самі "Вітряні лампи" варто опускати, як це і зробив Kyung Kuk Kim, чи навпаки, підіймати подалі від місць для прогулянок, оскільки вони можуть стати неабияким джерелом шуму.

X

Вхід

Завантажую...