Екологічні пакети для сміття

Екологічні пакети для сміття

Тенденція до насичення ринку екологічними товарами тепер поширилась і в Україні. Мова йде про біодеградуючі пластмаси, про які ми вже неодноразово писали, але не мали можливості придбати в наших крамницях. І ось, 1 березня 2010 року корпорація «Біосфера» запустила новий проект - серію пакетів для сміття БІО, що здатні розкладатись. Диво-пакети випускаються під ТМ Фрекен Бок і вже продаються в звичайних магазинах.

За словами представників «Біосфери», мета даного проекту - привернути увагу населення та громадськості до проблеми забруднення навколишнього середовища і задовольнити потреби споживача в реалізації своєї соціальної значущості. Також корпорація запевняє, що пакети для сміття БІО виготовлені згідно з європейськими стандартами і мають сертифікат лабораторії Symphony Environmental (Великобританія). Заявлений період розпаду пакета - 3 роки. Виробник гарантує, що після закінчення цього терміна пакет розпадеться на екологічно безпечні складові: воду, вуглекислий газ та гумус.

Владислав Гурістрімба, керівник бізнес-напрямку Household корпорації «Біосфера», стверджує: «Ми вважаємо, що населення нашої країни вже готове до подібного роду проектів. Будучи найбільшим в Україні виробником пакетів для сміття, ми просто зобов'язані замислюватися про стан навколишнього середовища. Корпорація «Біосфера», як виробник, за рахунок зменшення власного прибутку компенсує витрати на інноваційну технологію і виробництво пакетів для сміття БІО, пропонуючи продукцію за доступною для споживача ціною. При цьому кінцева вартість на полиці буде відрізнятися від стандартної аналогічної продукції лише на 10-15%. Ми розуміємо, що це лише початок шляху, але наша мета змусити задуматися споживачів про майбутнє, якщо не планети, то хоча б своє, своїх дітей і онуків. Пакети для сміття БІО ТМ Фрекен БОК - це простий спосіб для кожного зробити свій внесок у захист навколишнього середовища».

Звісно, не віриться, що вітчизняна організація (пакети для сміття БІО виготовляються в Дніпропетровській області) може від щирого серця та «за рахунок зменшення власного прибутку» робити якісь дії для захисту навколишнього середовища. Але якщо все дійсно так, як написано на етикетці, то це чудовий початок для покращення екологічної ситуації в Україні.

X

Вхід

Завантажую...