Естонія запустила першу у світі національну мережу зарядки електромобілів

Естонія запустила першу у світі національну мережу зарядки електромобілів

Минулого тижня Естонія стала першою країною у світі, яка запустила в експлуатацію національну мережу зарядки електричних транспортних засобів, використовуючи технологію надану групою АВВ, ведучої компанії в питаннях технологій енергетики та автоматизації.

Мережа, яка складається з 165 швидких зарядних пристроїв постійного струму, з'єднаних з Інтернетом, була офіційно відкрита 20 лютого. Зарядні станції встановлені в міських зонах з населенням понад 5000 жителів і на головних дорогах по всій країні, створюючи тим самим найвищу концентрацію зарядних станцій постійного струму в Європі. Зарядні станції знаходяться на відстані не більше 60 км на всіх автомобільних трасах, що дозволяє електричним транспортним засобам пересуватись по всій країні, виключаючи ризик залишитись без можливості підзарядки.

«АВВ була рада побудувати першу в світі мережу зарядних станцій національного масштабу в Естонії, – розповідає Ульріх Спайсхофер (Ulrich Spiesshofer), голова підрозділу Дискретної автоматизації і руху компанії АВВ. – Поява національної мережі швидкої зарядки сприятиме переходу водіїв на електричні транспортні засоби, і мотивуватиме інші країни інвестувати в їх власну зарядну інфраструктуру».

На відміну від звичайних розеток в житлових будинках, яким необхідно вісім годин для зарядки електричного транспортного засобу, зарядна станція Terra 51 DC від АВВ вимагає лише 15-30 хвилин для виконання цієї процедури. Швидкозарядні станції відповідають стандарту CHAdeMO і можуть бути використані для зарядки транспортних засобів постійним струмом до 50 кВт, а також змінним струмом до 22 кВт. За необхідності різні методи зарядки можуть бути задіяні одночасно.

«Процес перезарядки настільки простий, що все більше естонців віддають перевагу електромобілям, – розповідає Кейт Пентус-Росіманус (Keit Pentus-Rosimannus), міністр навколишнього середовища Естонії. – Вся наша транспортна політика повинна базуватись на розумінні того, що екологічно чисті засоби пересування – найбільш дешевий і простий варіант».

АВВ виграла контракт в 2011 році і закінчила спорудження мережі протягом всього лише шести місяців. Контракт передбачає п'ятирічну угоду на надання технічних послуг мережевої операційної підтримки зарядних пристроїв, які з'єднані з центральною системою за допомогою мережі Інтернет. Комерційні операції забезпечуються третіми особами і базуються на тій же платіжній системі, що і паркувальна індустрія.

Поряд із запуском комплексної інфраструктури швидкої зарядки, Естонія заохочує водіїв, пропонуючи також субсидії в розмірі до 50% від собівартості електричних транспортних засобів.

X

Вхід

Завантажую...