Глобальні еко-цілі Procter & Gamble на 2020 рік

Глобальні еко-цілі Procter & Gamble на 2020 рік

Procter & Gamble заявляє про свій твердий намір сприяти екологічній стійкості, представляючи довготривалу програму по захисту навколишнього середовища. Нова програма містить у собі довгострокову стратегію, в рамках якої в компанії будуть прийматися рішення і ставитися цілі по забезпеченню екологічної стійкості.

Довгострокова програма по захисту навколишнього середовища є частиною стратегії компанії в цілому, яка прагне стати більш відповідальною, включає в себе:

  • 100% забезпечення її заводів відновлюваною енергією.
  • 100% використання у виробництві продукції та упаковки відновлюваної сировини або перероблених матеріалів.
  • Зведення до нуля споживчих і виробничих відходів.
  • Розробка такого дизайну продукції, який, з одного боку, буде радувати око споживачів, а, з іншого боку, буде максимально сприяти збереженню природних ресурсів.

Для того, щоб прогрес щодо реалізації довгострокової програми по захисту навколишнього середовища став можливий, кожні 10 років компанія P&G буде працювати над досягненням певних цілей. Оскільки план програми розрахований на десятиліття, ці тактичні цілі допоможуть компанії сфокусувати її зусилля, сприяючи ефективності діяльності компанії по захисту навколишнього середовища, і дадуть можливість звітувати за реалізацією програми. Цілі по захисту навколишнього середовища на перше десятиріччя будуть досягнуті до 2020 року. Крім цих цілей план компанії включає в себе ще 2012 завдань. Відповідно до прийнятої в компанії практиці, P&G буде звітувати про досягнення цих цілей щорічно.

«Ми усвідомлюємо, який вплив на навколишнє середовище чинить діяльність нашої компанії по всьому світу, і приймаємо на себе відповідальність за це, постійно піклуючись про збереження навколишнього середовища. Реалізуючи нову програму, P&G намагається вирішити деякі з ключових завдань, що мають відношення до екологічної стійкості, з якими бізнес-спільнота зіткнеться в найближчі десятиліття», - говорить віце-президент Procter & Gamble про програму «Всесвітня екологічна стійкість», Лен Соерз (Len Sauers).

На скільки всі ці слова можна вважати правдою, поки невідомо. Але задум більш ніж хороший, і хочеться вірити, що він принесе користь навколишньому середовищу.

X

Вхід

Завантажую...