IKEA і American Forests посадили 1,5 млн. дерев

IKEA і American Forests посадили 1,5 млн. дерев

Посади дерево. Дихай чистим повітрям. Подбай про свою планету. Саме такі гасла надихали покупців IKEA в США протягом довгого часу. Ще в червні 2006 року, після укладення партнерства з «Лісами Америки» («American Forests»), IKEA дала старт національної програми «Посади дерево» («Plant A Tree»), в рамках якої компанія пропонувала своїм клієнтам пожертвувати 1 долар - саме стільки потрібно для того, щоб посадити одне дерево. Всього, разом з грошима, пожертвуваними самою IKEA, було зібрано 1,5 млн. доларів. Цих грошей вистачило, щоб посадити 1,5 млн. дерев. Важливо відзначити, що частина пожертв була отримана в результаті припинення в IKEA виробництва поліетиленових пакетів для покупців.

IKEA подякує своїм покупцям за участь, підтримку та боротьбу з глобальною зміною клімату на другому і третьому тижні жовтня. Починаючи з 16 жовтня, клієнтам магазинів IKEA в США будуть роздавати насіння та саджанці дерев.

За час реалізації проекту дерева були посаджені на всій території Америки. Так, 74000 дерев було посаджено в Каліфорнії, 15000 - в Арізоні в рамках програми «Відновлення лісів після пожеж» («Warm Fire Restoration»), більше 100000 дерев - в долині Лоуе Ріо Гранд, в Техасі. Місця для посадок визначала «American Forests».

«American Forests», покупці IKEA і ми самі нескінченно раді, що нам вдалося посадити 1,5 млн. дерев. Результати нашої програми говорять про те, що людям не байдужа проблема глобального потепління. Ми знаємо, що якість нашого життя залежить від стану навколишнього середовища, тому IKEA піклується про озеленення нашої планети. Навіть одне дерево важливе для її екологічної обстановки, уявіть, яку користь принесуть 1,5 млн. дерев», - каже з цього приводу Майк Ворд (Mike Ward), президент IKEA в США.

X

Вхід

Завантажую...