Мешканці тропічних лісів, яким не загрожує зникнення

Мешканці тропічних лісів, яким не загрожує зникнення

Перед вами брошура, на якій нанесені зображення типових мешканців тропічних лісів. Саме ці створіння забезпечують видове різноманіття місцевої екосистеми. Щоправда, мова не йде про біорізноманіття, адже всі ці істоти - машини.

Знищення тропічних лісів має багато облич, і всі ці обличчя - механічні. Саме вони складають місцеве видове різноманіття. Натомість, аборигенні види тварин і рослин страждають, а більшість із них знаходиться під загрозою зникнення. На жаль, представленим нижче жителям тропічних лісів вимирання не загрожує.

Різноманіття видів в тропічних лісах

Подібну ідею ми вже бачили в роботі "Найбільш небезпечні мешканці Середземномор’я", в якій зображувалось сміття в образі хижої риби. Але при створенні цієї інфографіки навіть не виникло потреби стилізувати персонажів. Ідея уособлення лісозаготівельної техніки лежить на поверхні, адже в тропічних лісах вона практично повсюди, при чому в більшості випадків мова йде про незаконну вирубку лісів.

Таким чином, стає зрозуміло, кого саме ми бачимо на цій ілюстрації. Шкода, що ці страшні звірі проводять своє життя, харчуючись деревами і руйнуючи все на своєму шляху.

X

Вхід

Завантажую...