На відео потрапила схожа на кішку істота, яка осідлала рідкісного носорога

На відео потрапила схожа на кішку істота, яка осідлала рідкісного носорога

Сага про тварин, яких «застукали» верхи на інших тваринах, триває. На цей раз це генета — родич мангуста — верхи на рідкісному чорному носорогові. Місце подій — Південна Африка.

Волонтери з Wildlife ACT і Ezemvelo KZN Wildlife, організацій, які сприяють збереженню видів у Африці, зафіксували за допомогою відеопастки вельми незвичайну нічну сцену і опублікували відзнятий матеріал на YouTube минулого тижня. (Читайте також «Ласка, яка осідлала дятла».)

Це не вперше ми бачимо подорожуючу автостопом генету: у 2014 році та ж команда зробила фотографії плямистого хижака верхи на білому носорогові і двох африканських буйволах.

За словами Крейга Шолі, біолога дикої природи і віце-президента Африканського фонду дикої природи, генети, ймовірно, стрибають на великих травоїдних у пошуках їжі.

З одного боку, генета їсть комах, яких носоріг тривожить у траві, цю ж техніку використовують білі чаплі, годуючись в місцях випасу великих травоїдних ссавців. На думку Шолі, можливо також, що генета, яка веде нічний спосіб життя, шукає кліщів, які чіпляються до носорогів і буйволів.

Носорога, який також веде нічний спосіб життя, деревожитні тварини можуть використовувати як спостережний пункт, з якого вони пильнують свою здобич, до якої входить все від жуків до дитинчат антилоп.

Осідлати велику, повільну тварину — непогана мисливська техніка. Принаймні доти, поки цій тварині не набридне бути оглядовим майданчиком.

Носоріг на відео раптом починає метатись і біжить геть під пронизливий вереск генети, яка намагається втриматись на ньому в стилі родео — щоб продовжувати отримувати зиск зі свого кремезного та корисного сусіда, генета повинна триматись «у сідлі».

X

Вхід

Завантажую...