Намет на сонячній енергії

Намет на сонячній енергії

Продовжуючи розглядати концепти, представлені на конкурсі екологічних розробок «Greener Gadgets design competition», зупинимось на ще одному цікавому проекті. Компанія Kaleidoscope (США) представила концепт намету Orange Solar Tent, виконаного з фотогальванічної тканини, яка здатна акумулювати сонячну енергію. За допомогою цього заряду можна буде заряджати телефони і інші пристрої, а також використовувати отриману електроенергію для освітлення та обігріву намету.

Про такий намет, мабуть, мріє кожен сучасний шанувальник кемпінгу. Подумати тільки: в подорож можна сміливо брати необхідні пристрої, не піклуючись ні про спосіб їхньої підзарядки, ні про спеціальні пристосування, які акумулюють енергію. Матеріал, з якого виконаний Orange Solar Tent, вельми зручний як для накопичення енергії, так і для зберігання намету в згорнутому стані. До того ж, все цілком екологічно.

Читайте також про інші конкурсні роботи - проект освітлення доріг за допомогою вітру "Turbine Light", та про самозарядну бездротову мишу з нешкідливих матеріалів "Corky".

X

Вхід

Завантажую...