Натуральні косметичні засоби

Натуральні косметичні засоби

Магазинні полиці ломляться від косметичних засобів, асортимент яких, здається, вже перевищує асортимент продуктів харчування. Тим не менш, все більше людей звертається до природних засобів. Але не всі дари природи однаково корисні. І лише деякі з них однозначно визнані офіційною наукою як такі, що позитивно впливають на здоров'я без помітних побічних ефектів.

Компанії, що виробляють засоби гігієни і різну косметику, активно користуються бажанням людей застосовувати в повсякденному житті виключно натуральні та корисні речовини. Додаючи крихітну кількість алое, вітаміну С або прополісу у свою продукцію, маркетологи відзначають цей факт великими різнокольоровими літерами на упаковках та баночках, насправді наповнених хімікатами. Список інгредієнтів повинен бути позначений на упаковці і якщо натуральні речовини знаходяться в цьому списку в кінці або в другій його половині, то назвати цей продукт натуральним не можна.

Якщо ж сумлінний виробник дійсно використовує у своїй продукції натуральні речовини, то які з них дійсно мають наукове підтвердження свого позитивного впливу на здоров'я людей? Як нам вдалося з'ясувати, насправді існує список найбільш поширених натуральних речовин, корисність яких підтверджена не тільки часом, але й офіційною наукою. Список, який ми вам надамо, містить лише найпопулярніші на сьогодні інгредієнти.

Арганова олія

Стверджують, що ця речовина лікує практично все від зморшок до псоріазу і від опіків до вугрів. Арганова олія надзвичайно багата на лінолеву кислоту, яка має ефект омолодження, і на вітамін Е, який позитивно впливає на шкіру і навіть здатний зменшувати рубці.

Алое вера

Цілющі властивості алое відомі всім, навіть необроблений сік цієї рослини має ефект загоєння і відновлення. Вчені підтверджують антибактеріальні властивості цієї диво-рослини і її здатність загоювати рани. При зовнішньому використанні соку алое пошкоджена шкіра заживає на 72 години швидше.

Харчова сода

З її допомогою можна вимити раковину, відбілити зуби або позбутись поганого запаху з рота або інших неприємних запахів.

Кокосова олія

Ця олія має таку молекулярну структуру, яка дозволяє їй проникати в шкіру і волосся, запобігаючи втраті рідини і зменшуючи швидкість старіння шкіри. Так само як і алое, кокосова олія прискорює загоєння ран, і допоможе вилікувати екзему і шкірні висипи.

Зелений чай

Всі знають, наскільки корисний зелений чай, і кожен, хто піклується про своє здоров'я, постійно його вживає. Але є у зеленого чаю і несподівані способи застосування, підтверджені наукою. Так дослідження підтверджують той факт, що зелений чай зменшує дозу ультрафіолетового випромінювання, покращує загоєння ран і позитивно впливає на шкірний покрив в цілому. Також зелений чай має протизапальний ефект.

 

Мед

Ще до того, як людство отримало антибіотики, воно мало мед, який часто використовувався для змащування ран з метою прискорення загоєння. Мед володіє антибактеріальними властивостями та допомагає запобіганню рубців.

Оливкова олія

Чудовий антиоксидант. Застосовується як зовнішньо, так і внутрішньо. Згідно останнім дослідженням, зменшує травмування шкіри при передозуванні ультрафіолету та має ряд інших позитивних ефектів для шкіри.

Прополіс

Бджоли використовують прополіс для дезінфекції своїх вуликів. І сучасні дослідження також доводять переваги цієї антибактеріальної смоли для оздоровлення людини - від зменшення тривалості застудних захворювань до уповільнення розповсюдження ракових клітин. Прополіс - сильний антиоксидант, протизапальний засіб і засіб захисту від світлових ушкоджень. Він має ще більшу антибактеріальну дію, ніж мед і ефективний проти герпесу.

Масло ши

Жінки Західної Африки постійно використовують цю речовину. Володіє сильними антибактеріальними властивостями та зменшує наслідки від дії ультрафіолету.

Вітамін С

Можете змочити своє обличчя апельсиновим соком для того, щоб отримати антиоксидантний ефект, але зазвичай хороший натуральний крем також містить аскорбінову кислоту (вітамін С), яка у своєму стабільному стані бореться з вільними радикалами в шкірі, зменшує почервоніння, стимулює загоєння ран, і зменшує дрібні зморшки.

Олія чайного дерева

Коли мова заходить про прищі або висипи, олія чайного дерева - найкраща альтернатива пероксиду бензоілу, який заборонений в Європі через те, що пов'язаний з виникненням раку.

X

Вхід

Завантажую...