Nike приймає виклик Greenpeace і обіцяє «очиститись»

Nike приймає виклик Greenpeace і обіцяє «очиститись»

Nike офіційно оголосив про своє включення до програми Greenpeace Detox, яка стартувала після опублікування звіту Greenpeace «Брудне прання», і в рамках якої бренд зобов'язується до 2020 року виключити зі свого виробництва всі небезпечні хімікати.

У звіті заявлялося про відповідальність найбільших виробників спортивного одягу та взуття, таких як Nike, Puma і Adidas, за забруднення китайських водойм. Greenpeace викликав ці бренди на змагання за звання «найчистішого», закликавши їх прибрати шкідливі хімікати зі своїх товарів і з китайських річок.

Першим брендом, який відгукнувся на цей заклик, став Puma. Nike пішов за хорошим прикладом. Остаточно бренд переконала в необхідності включення в програму петиція Greenpeace до глав Nike і Adidas, яку підписали понад 50 тис. осіб. Багато небайдужих громадян також вели активне обговорення проблеми в різних соціальних медіа, а найсміливіші влаштували акцію з роздяганням, спрямовану на те, щоб змусити Nike і Adidas відреагувати належним чином. Adidas, тим не менш, все ще вагається.

Nike погодився забезпечити повну прозорість і надавати всю інформацію про хімікати, які використовуються на фабриках його постачальників. На думку Greenpeace, надання громадськості відомостей про те, що відбувається на фабриках її улюблених брендів, є важливим кроком щодо запобігання забруднення атмосфери.

Nike також пообіцяв використовувати свій вплив, знання і досвід, щоб переконати в необхідності виключення небезпечних хімікатів інших представників індустрії виробництва одягу і взуття.

Greenpeace стверджує, що буде уважно стежити за впровадженням компанією її плану, який повинен бути опублікований 18 жовтня. Організація також сподівається на те, що за прикладом Puma і Nike підуть Adidas і інші виробники.

X

Вхід

Завантажую...