Nike випустила футбольну форму з перероблених пластикових пляшок

Nike випустила футбольну форму з перероблених пластикових пляшок

Тенденцію виготовлення спортивного одягу зі сміття тепер підхоплюють і світові бренди. До минулого чемпіонату світу з футболу 2010 компанія Nike випустила футбольну форму, зроблену з переробленого поліестеру. Нова форма була виготовлена для всіх дев'яти команд, спонсором яких є Nike, включаючи збірні Англії, Бразилії, Голландії та Португалії.

У компанії повідомили, що на виробництво однієї футболки пішло до восьми стандартних пластикових пляшок. Переробкою пляшок в матеріал для форми займалися виробники з Японії і Тайваню. Пляшки піддалися очищенню, потім були подрібнені в пластівці, які були переплавлені і перетворені у нитку, яка застосовується для створення форми.

Таким чином, Nike переробили близько 13 мільйонів пластикових пляшок. Такою кількістю тари можна покрити 29 футбольних полів.

До переваг нової форми відноситься те, що вона підтримує оптимальну температуру тіла гравця під час гри, залишаючи шкіру сухою. У тканині зроблені спеціальні міні-отвори для кращої циркуляції повітря.

Покращена тканина Dri-FIT на 13% легша за попередню, вона дозволяє волозі швидко випаровуватися шляхом виведення її на поверхню, що підвищує повітропроникність форми на 7% в порівнянні з попередніми моделями.

X

Вхід

Завантажую...