Нова форма футболістів «Барселони» виготовлена з пластикових пляшок

Нова форма футболістів «Барселони» виготовлена з пластикових пляшок

У сезоні 2011-12 ФК Барселона гратиме в новій домашній і виїзній формі, в якій об'єднались сучасна естетика та традиційні символи і історія клубу. Дизайн футболки з комплекту домашньої форми виконаний у традиційних синьо-гранатових кольорах, а комплект виїзної форми виконаний у насичено чорному кольорі, що є абсолютно новим підходом для ігор на виїзді. Нові комплекти форми виготовлені із перероблюваного поліестеру, виробленого за інноваційною технологією компанії Nike. Вперше цей матеріал використовується для виготовлення і футболок, і шортів.

На виробництво кожного комплекту форми йде 13 пластикових пляшок. Новий процес виробництва скоротив енерговитрати на 30% в порівнянні з виробництвом традиційного поліестеру. Крім цього, дана технологія дозволяє з користю утилізувати до 100 мільйонів пластикової тари, яка викидається в сміттєві відходи.

Форма стала легшою на 13% в порівнянні з попередніми роками. Вона дозволяє регулювати температуру тіла гравця під час гри, дозволяючи тілу дихати і залишатися сухим, завдяки технології Nike Dri-FIT, за допомогою якої піт гравця випаровується через одяг.

Регулювання температури здійснюється за допомогою вентиляційних зон, які складаються із сотень крихітних отворів лазерної перфорації від області пахв до пояса, що дозволяють повітрю вільно циркулювати, а гравцеві залишатися сухим, охолодженим і відчувати себе комфортно.

На додаток до ігрової форми Nike випустив оригінальну лінію тренувального і повсякденного одягу, як для гравців, так і для вболівальників.

X

Вхід

Завантажую...