Новий принтер друкує без чорнил та паперу

Новий принтер друкує без чорнил та паперу

Ніяких чорнил, тонера чи якихось змінних картриджів не потребує настільний принтер PrePeat RP-3100 II від японської компанії Sanwa Newtec. Також він не має потреби і в звичайному офісному папері.

Замість паперу PrePeat використовує дуже тонкі і гнучкі листи спеціально розробленого пластику. Високоточна друкуюча голівка нагріває пластиковий лист в потрібних точках, що проявляється в зміні кольору.

Найцікавіше: коли надрукований документ стає непотрібним, його можна знову заправити в лоток даного принтера. Просте нагрівання пластику до певного значення температури повертає цьому "паперу" колишній вигляд, і тому на старому списаному листочку можна негайно ж надрукувати нове зображення.

Не можна сказати, що японський диво-принтер заощадить своїм власникам такі вже великі кошти за рахунок відмови від чорнила і паперу, оскільки сам по собі цей екоаппарат коштує більше $ 5500, а кожен пластиковий листок формату A4 для нього - $ 3,3 (і продаються вони в пачці по тисячі штук). Але, з іншого боку, один цей лист може бути повторно використаний приблизно тисячі разів, запевняють японські інженери!

Неважко здогадатися, що принтер, який абсолютно не потребує будь-яких витратних матеріалів, зігріє душу менеджера компанії, яка має дійсно потужний обіг "проміжних" паперових документів, що живуть лічені дні, а то й години. Тут вже висока ціна приладу не буде мати особливого значення. А що вже казати про прихильників захисту навколишнього середовища - серед них новинка користуватиметься значним попитом, оскільки вона дозволить помітно скоротити вирубку лісів.

X

Вхід

Завантажую...