Освітлення доріг за допомогою вітру та турбін

Освітлення доріг за допомогою вітру та турбін

В лютому 2010 року в США проводився конкурс екологічних розробок «Greener Gadgets design competition», в якому приймали участь дизайнери всього світу. На конкурсі були представлені проекти, які передбачають використання альтернативних джерел енергії. Про одну із конкурсних робіт, Corky, ми вже писали. Але на ній перелік цікавих проектів не завершується, і тому ми вирішили продовжити знайомити наших читачів з роботами конкурсантів. Так, дуже цікавий концепт освітлення доріг за допомогою енергії вітру запропонували дизайнери з TAK Studio.

Ідея концепту полягає в тому, що проїжджаючі машини будуть створювати вітряні потоки для обертання турбін, а генератори вироблятимуть енергію, необхідну для освітлення дороги. Таким чином, машини будуть самі освітлювати для себе дорогу.

Якщо взяти до уваги те, що створювані машинами потоки повітря досить потужні (достатньо звернути увагу на вібрацію кузова автомобіля, яка виникає, коли на зустріч з великою швидкістю проїжджає інший транспортний засіб), то концепт здається досить реальним. Звичайно ж, тут повинні бути присутні і акумулятори та економічні світлодіодні лампи. Але це вже деталі, які можливо будуть опрацьовуватись пізніше.

X

Вхід

Завантажую...