Panasonic планує побудувати в Японії місто майбутнього

Panasonic планує побудувати в Японії місто майбутнього

Panasonic у співпраці з 8 іншими компаніями збирається до 2014 року побудувати в Фуджісаві «розумне місто» на 1000 будинків. Учасники проекту будуть відповідати за окремі його етапи - від розробки концепції поселення майбутнього до надання послуг розподілу енергії.

Після катастрофи на атомній електростанції Фукусіма Японія стурбована створенням надійної та безпечної інфраструктури з виробництва енергії. У місті, задуманому Panasonic, основна її частина буде вироблятись сонячними батареями. Крім того, будинки і різні структури майбутнього міста повинна буде живити енергія вітру, води і тепла. А основними його транспортними засобами передбачається зробити електромобілі і велосипеди.

Panasonic сподівається прийняти перші 3 тис. жителів унікального надсучасного міста вже в березні 2014 року, а повністю заселити його в 2018-му. Загальна вартість проекту оцінюється приблизно в 60 млрд. ієн ($ 700 млн.).

Всесвітньо відомий виробник електроніки, який є ініціатором таких проектів як «Ланч Землі», сподівається, що Фуджісава перетвориться в перше зразково-показове екомісто Японії, на прикладі якого будуть перебудовуватися і інші населені пункти.

X

Вхід

Завантажую...