Переможці фотоконкурсу «Життя всупереч...»

Переможці фотоконкурсу «Життя всупереч...»
«Полонений», I місце в номінації «Професіонали»

Підбито підсумки II Національного екологічного фотоконкурсу для любителів і професіоналів «Життя всупереч...». Всі бажаючі зможуть побачити виставку робіт переможців, а також спеціально відібрану експозицію фотографій інших учасників конкурсу в Музеї історії Києва за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7.

Урочиста церемонія нагородження переможців фотоконкурсу в номінаціях «Професіонали» та «Любителі», а також вручення «Призу глядацьких симпатій» відбудеться в день відкриття виставки — 13 січня 2015 року. Відвідувачі виставки також зможуть стати учасниками майстер-класу з фотографії, який дасть один з провідних українських фотографів.

Переможці конкурсу були визначені за результатами роботи професійного журі, до складу якого увійшли Юрій Косін — український фотограф, викладач, член НСФХУ; Костянтин Чернічкін — професійний фотограф; Павло Гудімов — музикант, видавець, власник арт-центру «Я Галерея»; Людмила Воронова — маркетинг-менеджер компанії Canon в Україні.

Переможці в номінації «Професіонали»:

I місце. Голубцов Андрій Ігорович з фотографією «Полонений»;

II місце. Дядюра Валерій Васильович і його робота «Гістограма життя»;

III місце. Коробка Ярослав Володимирович і «Вирощуючи людяність».

Переможці в номінації «Любителі»:

I місце. Шаблов Юрій Вікторович і «Символи»;

II місце. Смик Ілля Миколайович і «Рибне місце»;

III місце. Кирич Ірина Володимирівна з «Має бути чисто».

Володарем «Призу глядацьких симпатій» за підсумками голосування користувачів на сайті фотоконкурсу став Пастернак Андрій Ігорович і його фоторобота «Грибовицьке сміттєзвалище».

Ініціатором проведення II Національного екологічного фотоконкурсу для професіоналів і любителів «Життя всупереч...», що стартував 18 вересня 2014 року, стала компанія Canon за підтримки фотоспільноти Foto.ua. Конкурс, організований компанією, надав любителям і професіоналам можливість поділитися своїм баченням найважливіших екологічних проблем в Україні.

Роботи учасників конкурсу стали черговим закликом до більш відповідального ставлення до оточуючого нас світу й ще раз продемонстрували, що природа, незважаючи на всі перешкоди, що зводяться на її шляху людиною, зберігає волю до життя.

X

Вхід

Завантажую...