По слідам новорічних свят: конкурс еко-ялинок у Вінниці

По слідам новорічних свят: конкурс еко-ялинок у Вінниці

Яскраво, весело, місцями навіть зі снігом, відгриміла низка новорічних свят. І ось, коли вже навіть китайці зустріли рік чорного дракона, відкладати фотозвіт про наші новорічні витівки - справжній творчий злочин, пише Творча майстерня «Amelie» на своєму сайті. Про те, як проходив конкурс «еко-ялинок» у Вінниці, читайте далі у цій статті.

Ще на початку грудня минулого року, улюблений магазин сувенірів ручної роботи «Fatto a mano» заразив нас приголомшливою ідеєю - взяти участь у передноворічній виставці-ярмарку незвичайних ялинок під жартівливою назвою «Йолки-палки». І понеслось... Адже ялинку, виявляється, можна зробити з чого завгодно! Головне, щоб око радувала, настрій піднімала, а вже про мовчазну вдячність лісових красунь за порятунок їх зелених шкурок - і говорити нічого.

Ялинки з клубків, помпонів, цукерок, сухофруктів і спецій, макаронів, ватних дисків, бубликів, мережива, ниток та інших дрібниць самовіддано творились цілий місяць, достроково створюючи святковий настрій.

Дитячі роботи наших студійців цілком затишно почувалися поруч з добрими і веселими творіннями «дорослих» майстринь. Чарівна авторська лялька з красномовною назвою «Ялинка», «вчені» ялинки з книг, «джентльменські» ялинки із шампанського і цукерок, ароматні кавові і яблучні ялинки, ялинки з текстилю, сизалю, шишок... Дивіться самі.

Кілька тижнів конкурсні роботи красувались в холі ТЦ «Квартал» - під загальне захоплене ахання і охання йшло голосування. Екологічною альтернативою традиційній «живій» ялинці і переможцем конкурсу стала монументальна в'язана ялинка під номером 19. Всі учасники конкурсу отримали зворушливі подаруночки від організаторів та професійні фотографії своїх робіт.

Дякуємо за матеріали Ameli.

X

Вхід

Завантажую...