Пральна машина - м'яч ("Swirl")

Пральна машина - м'яч ("Swirl")

Злидні, хвороби, брак їжі і води, а також відсутність електрики робить повсякденне життя населення деяких країн просто нестерпним. Деякі жителі розвинених країн не можуть байдуже споглядати на тяжке життя мешканців країн, що розвиваються. Так з'являються прості і дешеві пристрої (трубки, водні конуси, насоси-каруселі), які полегшують важкий побут у країнах третього світу. До перерахованого вище списку найпростіших та найекологічніших винаходів, що полегшують життя мешканців країн, що розвиваються, можна додати пральну машину - м'яч ("Swirl"), дітище DesignAffairs Studio.

Принцип роботи цієї "пральної машини - м'яча" надзвичайно простий. "Барабан" "пральної машини" заповнюється водою і брудним одягом, після чого віддається дітям. Тепер діти, граючись, можуть ще й прати одяг.

Крім того "Swirl" можна використовувати як кошик для зберігання одягу або, враховуючи брак води у віддалених районах країн, що розвиваються, "Swirl" можна використовувати для транспортування води.

Використання "Swirl" передбачає зменшення використання води під час прання, та, відповідно, зменшення забруднення води. Крім того, "Swirl" зовсім не споживає електричну енергію.

X

Вхід

Завантажую...