Природа проти грипу: 10 корисних продуктів

Природа проти грипу: 10 корисних продуктів

Найкращий спосіб запобігти захворюванню на грип - це побудувати власний непробивний імунітет. Дейв Гротто, автор книги «101 продукт для порятунку життя», розповідає нам про 10 продуктів, насичених найбільшими дозами вітамінів та поживних речовин, необхідних нам для захисту та профілактики захворювань.

Гриби

Гриби зазвичай не сприймаються як здорова їжа, але вони містять дві серйозні зброї, необхідні організму людини у сезон грипу: селен, що допомагає клітинам крові виробляти цитокіни, які мають протизапальний ефект та виступають регуляторами клітинного і гуморального імунітету, і бета-глюкан, який стимулює імунні клітини на боротьбу з інфекцією, виступаючи при цьому очищуючим і ранозагоювальним агентом.

Свіжий часник

Гострий, пекучий смак свіжого часнику обумовлений алліцином. Алліцин – це хімічна сполука, яка утворюється при механічному руйнуванні клітин часнику та має бактерицидну і фунгіцидну дію. Люди, які приймають харчові добавки з алліцином, на 46% рідше страждають від застуди і швидше одужують, якщо все ж її підхоплять. Отже, додавайте свіжий часник в їжу щодня, експерти рекомендують два зубчики на день.

Свіжий лосось

Згідно з останніми дослідженнями, люди з низьким рівнем вітаміну D набагато частіше хворіють на респіраторні інфекції, ніж люди з високим рівнем вітаміну D. Дуже ефективно підвищує вміст цього вітаміну в організмі лосось. 100-грамовий шматок цього продукту забезпечує людину 360-ма одиницями вітаміну D, а деякі фахівці рекомендують цілих 800-1000 одиниць в день.

Чай

Дослідники Гарвардського університету виявили, що п'ять чашок чорного чаю на день протягом двох тижнів підсилюють в чотири рази захисну імунну систему організму, очевидно, завдяки теаніну. У чаї також містяться катехіни, які є сильними антиоксидантами. Саме завдяки цьому зелений чай ефективно зменшує кількість вільних радикалів в організмі людини. Гротто пропонує випивати щодня від однієї до трьох чашок чорного, зеленого або білого чаю.

Йогурт

Травний тракт - один з найважливіших імунних органів, а тому боріться з хвороботворними мікробами за допомогою пробіотиків і пребіотиків, які можна знайти в природних ферментованих продуктах, таких як йогурт. Згідно з дослідженням, проведеним у Віденському університеті (Австрія), одна порція продукту з наклейкою «живі і активні культури» в день підсилить імунну функцію.

Чорний шоколад

Дієтологи одностайні в тому, що чорний шоколад заслуговує на гідне місце в здоровій дієті, а дослідження, опубліковане в британському журналі про питання харчування, стверджує, що він може також і посилити імунітет. Великі дози какао підтримують клітини Т-хелпери, головною функцією яких є посилення адаптивної імунної відповіді.

Устриці

Цинк вкрай важливий для імунної системи, він мобілізує білі кров'яні тільця для атаки на бактерії і віруси, такі як грип чи застуда. Одна середня устриця забезпечує майже всю добову норму цинку, в той час як порція з шести делікатесів забезпечить більш ніж п'ятикратний рекомендований обсяг.

Мигдаль

Корисний для серця мигдаль забезпечує стимулюючий імунну систему антиоксидант вітамін Е, який знижує шанси підхопити застуду і зупиняє розвиток респіраторних інфекцій. Однак одного тільки мигдалю для денної норми недостатньо, тому включіть в раціон також крупи, насіння соняшнику, страви з ріпи і проростки пшениці.

Полуниця

Перше, про що ви думаєте, підхопивши застуду – це продукти, багаті на вітамін С, наприклад, апельсини. Але Гротто стверджує, що протихворобні властивості цього антиоксиданту досить спірні. Деякі дослідження доводять, що саме полуниця може зменшити інтенсивність і тривалість застуди та грипу, а тому варто спробувати, навіть незважаючи на високу ціну цього продукту в зимовий час. Одна чашка цих ягід забезпечує 160 відсотків денної норми.

Солодка картопля

Бета-каротин покращує захисні властивості організму. Він грає важливу роль в розвитку імунної системи клітин і допомагає нейтралізувати шкідливі токсини. Солодка картопля (вона ж батат) та інші продукти помаранчевого кольору, такі як морква, гарбуз, яєчні жовтки і мускусні дині, є відмінним джерелом цієї речовини.

X

Вхід

Завантажую...