Прислухайтесь до природи через ці гігантські дерев'яні мегафони, встановлені в лісах Естонії

Прислухайтесь до природи через ці гігантські дерев'яні мегафони, встановлені в лісах Естонії

Чи не занадто часто буває так, що дерево падає, але навколо немає нікого, щоб це почути?

Більше половини площі Естонії покрито лісами. Новий мистецький проект допомагає почути приховане життя, звуки якого наповнюють ці живописні ландшафти.

Талановитій студентці-архітектору з Естонської академії мистецтв прийшла в голову ідея встановити три гігантських дерев'яних мегафони в естонському природному центрі Pähni. Так народилась ця захоплююча акустична інсталяція.

Частково мистецький об'єкт, частково природне диво, великомасштабна робота була розроблена студенткою Біргіт Ойгус і дизайнерами Тонісом Кальве та Ахті Грюнбергом. Проект покликаний підсилити природні звуки лісу, щоб надати можливість всім охочим отримати інакший спосіб взаємодії з навколишнім середовищем.

Мегафони настільки великі, що вони можуть подвоїти гучність звуків природи, зробивши ліс з його власними природними звуками своєрідною музичною сценою. В результаті природна «музика» буквально огортає слухачів.

Дерев'яні конструкції також можуть бути використані як місце для пікніків з друзями або як точка для відпочинку під час прогулянки на природі. Вони стануть ідеальним місцем для того, щоб сидіти і споглядати чудеса світу природи або ховатись від дощу, коли негода застане вас посеред подорожі.

Розташування мегафонів у лісі стратегічно вивірене — коли турист перебуває в центрі, звук лісу обволікає його з таким 360-градусним об'ємним звучанням, до якого ваша домашня медіа-система може тільки прагнути.

Енергетично незалежні мегафони стануть абсолютно безкоштовним задоволенням для всіх любителів природи, даруючи можливість насолоджуватися по-справжньому живою «музикою» і функціонуючи, теоретично, доти, поки деревина не буде утилізована тією ж природою.

Бажаєте бути ближче до природи? Полюбляєте туризм, але хотіли б спробувати щось нове? Спробуйте активний відпочинок на воді! Компанія Adventure пропонує можливість придбати надувні лодки у Києві належної якості та за розумними цінами. Неймовірні пригоди вже чекають на вас!

X

Вхід

Завантажую...