RSOE EDIS: он-лайн моніторинг стихійних лих та техногенних катастроф

RSOE EDIS: он-лайн моніторинг стихійних лих та техногенних катастроф

Щодня в новинах з’являються повідомлення про різні надзвичайні події на планеті – епідемії та аварії, землетруси та виверження вулканів, повені та пожежі тощо. Побачити єдину картину всіх подій пропонує он-лайн сервіс RSOE EDIS, основним завданням якого є збір і нанесення на карту інформації про природні та техногенні катаклізми, які відбуваються на планеті.

Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий. На головній сторінці знаходиться карта світу, з нанесеними на неї мітками подій. При бажанні, можна переглянути дані виключно по певному континенту або ж скористатись пошуком, в якому можна вказати діапазон дат, категорію надзвичайних ситуацій та країну.

Під картою зведена таблиця, в якій окремо винесені події за датою та типом. Крім того, є можливість отримувати звіти по надзвичайним подіям на електронну пошту чи RSS. При цьому можна отримувати інформацію лише по катаклізмам певного типу – наприклад, дані по активності вулканів, кліматичним подіям чи цунамі.

RSOE EDIS також пропонує переглянути статистику по змінам клімату. Для цього була створена ще одна карта, на яку нанесено всі зафіксовані події, пов’язані з глобальним потеплінням – аномальна спека, посухи, танення льодовиків та полярної криги, підвищення рівня моря тощо.

Ознайомитись з сервісом RSOE EDIS можна за посиланням. Карта кліматичних змін доступна тут.

X

Вхід

Завантажую...