Samsung витратить $4,3 млрд на "зелені" технології

Samsung витратить $4,3 млрд на "зелені" технології

Виробник різноманітної електроніки, флеш-носіїв і РК-панелей, компанія Samsung анонсувала плани по формуванню бюджету на рівні 5,4 трильйонів вон ($ 4,3 млрд), який до 2013 року буде витрачено на "зелені" дослідження, і бажання вийти в лідери серед компаній по дружньому підходу до навколишнього середовища.

Південнокорейський гігант витратить майже $ 2,5 млрд на розробку продуктів, що завдають меншої шкоди природі, інші ж кошти підуть на модифікацію виробничих потужностей і впровадження енергозберігаючих технологій. Компанія має на меті знизити викиди парникових газів на 50%, скоротивши загальну їх кількість до 84 млн тонн до 2013 року. А також у більшості продуктів, що випускає компанія буде додана функція енергозбреження.

Останнім часом влада Південної Кореї проявляє велику активність у сфері інвестицій в "зелені" технології. Так, уряд планує витратити близько 2% ВВП ($ 85 млрд) на удосконалення технологічних процесів, що використовуються в різних галузях протягом наступних п'яти років. Більше 80% голів південнокорейських компаній обіцяють приєднається до ініціативи. Наприклад, одвічний суперник Samsung - LG Electronics до 2020 року розраховує скоротити викиди парникових газів на 150 тис. тонн до 30 млн на рік.

X

Вхід

Завантажую...