Sony і WWF проводять конкурс екотехнологій

Open Planet Ideas

Європейський підрозділ Sony у співпраці з всесвітньою природоохоронною організацією WWF запустила веб-сайт програми Open Planet Ideas. Новий ресурс - це інтернет-спільнота, метою якої буде залучити творчий потенціал і відкрити шлях інновацій, щоб приборкати руйнівні явища в екосистемі. Людям дають можливість уявити, як можна направити сучасні технології на стабілізацію клімату, збереження розмаїття форм життя, збереження водних ресурсів та інші екологічні завдання.

Це можуть бути і спільні проекти, учасники будуть стимулювати один одного, ділитися спостереженнями, фото- і відеоматеріалом, історіями, розвивати ідеї, після чого оцінювати їх і віддавати свої голоси за перспективні проекти. Автори ідей, які набрали більше голосів, отримають можливість спільно працювати з інженерами компанії Sony і фахівцями WWF.

Кожен зможе показати, на що його надихають факти, викладені на ресурсі (свого роду «стоп-кадр» ситуації в екосистемі, створений на основі даних, наданих WWF). А потім запропонувати свої ідеї і своє бачення того, як за допомогою сучасних технологій компанії Sony і її продукції можна «перехопити ініціативу» у руйнівних процесів в навколишньому середовищі, причому це можуть бути як окремі технології і продукти, так і абсолютно нові їх комбінації.

«Sony бачить своїм завданням допомогти зробити екосистему більш стабільною, як для сьогоднішнього, так і для майбутніх поколінь. Цей проект об'єднає досвід, винахідливість і творчі здібності багатьох людей планети, щоб показати, що технології можуть відігравати важливу роль у зміні навколишнього середовища на краще» - говорить Емілі Ніколь (Emily Nicoll) з Sony Europe.

Програма Open Planet Ideas триватиме до січня 2011 року, коли найперспективніші проекти, обрані голосуванням учасників і комісією провідних фахівців Sony і WWF, пройдуть перевірку на технічну та природоохоронну доцільність. Кращі з них почнуть працювати над реалізацією своїх ідей разом з командою дизайнерів та інженерів Sony.

Проект Open Planet Ideas запущений Sony спільно з IDEO, всесвітньою дизайнерською консалтинговою компанією.

X

Вхід

Завантажую...