Спортивний одяг зі сміття

Спортивний одяг зі сміття

Виробництво спортивного одягу - це величезна галузь, в якій домінують декілька глобальних брендів. На цьому фоні приємно виділяється невелика американська компанія Atayne з Арлінгтона, штат Вірджинія, яка набирає все більшу популярність по всій країні. Вся справа в унікальності товару пропонованого фірмою - вона виробляє одяг зі сміття.

Як матеріал для виробництва використовуються перероблені пластикові волокна (з використаних пляшок) і перероблена бавовна. Для запобігання появи запаху поту матеріали обробляються натуральним хітозаном. Ідея народилася, коли засновник компанії Джеремі Лічфілд (Jeremy Litchfield) дізнався, що до складу тканини, з якої зшита його спортивна футболка, входять похідні нафти, діоксини та інші потенційно шкідливі хімікати. Ці хімікати можуть всмоктатися в шкіру, коли людина пітніє. Так зародилася ідея компанії спортивного одягу, яка не буде фокусуватися виключно на зручності та естетиці, а поставить на перше місце турботу про людей і планету.

Ідея Atayne дозволить не тільки скоротити кількість сміття і споживаних енерговитратних матеріалів. Вона приверне увагу ентузіастів і виховає лояльних клієнтів, яким приємніше ходити в футболках з екологічними закликами, ніж з логотипами мега-брендів.

X

Вхід

Завантажую...