Тонкоплівкові сонячні панелі - відтепер не лише концепт

Тонкоплівкові сонячні панелі - відтепер не лише концепт

G24 Innovations (G24i) є світовим піонером з використання технології, відомої під назвою Dye Sensitised Solar Cell (DSSC) - тонкоплівкова технологія створення сонячних батарей. І ось, новий сонячний елемент компанії G24i дебютує у складі різних споживчих товарів. Так, вже випущені сумки, які використовують DSSC. Гнучкі сонячні панелі компанії G24i були вбудовані в них для використання в якості зарядного пристрою.

Нова технологія має цілий ряд переваг перед аналогічними продуктами. При виробництві сонячної батареї використовується недорога відновлювана сировина. Чутливість до сторонніх домішок при виробництві низька, а саме виробництво, по суті, нагадує струминний друк, і тому відрізняється відносною дешевизною. Більш того, при виробництві нових сонячних панелей не потрібно дорогих вакуумних і високотемпературних умов.

Сонячні комірки, виконані за тонкоплівковою технологією, відрізняються високою чутливістю, і здатні виробляти електрику навіть в приміщенні. До того ж, вони менш чутливі до кута падаючого світла. Матеріал, з якого виготовлена нова сонячна батарея, має ще й вищу, порівняно з кристалічною структурою, стійкість до температурних впливів, він більш міцний і гнучкий. Енергетична окупність нової сонячної батареї складає 6 місяців на відміну від 4 років для кристалічного кремнію. Сонячні панелі нового покоління тонкі і гнучкі як тканина, вони здатні перетворювати в електрику більш широкий спектр випромінювання.

X

Вхід

Завантажую...