У кого більше нафти?

У кого більше нафти?

Саме так виглядав би світ, якби розмір країн був пропорційний запасам нафти. Ця незвичайна карта побудована за даними BP 2004 року. Одразу кидається в очі, що США багатою на чорне золото не назвеш, та й творці інфографіки акцентують на цьому увагу. Споживають штати більше всіх, а забезпечені власними запасами менше, ніж Казахстан. Але це не вся цікава інформація на карті.

Питання світових запасів нафти вже не перший рік не втрачає актуальності. Існує декілька точок зору на цю проблему, серед них і скептична, про яку ми нещодавно писали. Але, як би там не було з прогнозами на майбутнє, на сьогодні нерівномірність розташування цієї корисної копалини по країнам світу є одним з головних факторів, який формує політичну ситуацію. Але варто пам'ятати, що водночас це і фактор, який формує екологічну ситуацію.

На наведеній карті в дуже простій формі подана інформація про те, які країни і в якій кількості володіють запасами нафти та споживають її. Щоб роздивитись інфографіку детальніше, клікніть на зображенні. А якщо вас зацікавило питання, то можете ознайомитись з даними по виробництву та споживанню нафти кожної країни світу на 2009 рік.

X

Вхід

Завантажую...