У Римі засяє «Діамант»

У Римі засяє «Діамант»

У Римі, в Валле Джулія поруч з факультетом архітектури університету La Sapienza, буде встановлена електростанція «Diamante» («Діамант») - перша в світі сонячна електростанція, здатна накопичувати вироблену енергію і служити джерелом живлення навіть у похмуру погоду і темний час доби. Відповідний меморандум про взаєморозуміння був підписаний мером Риму Джанні Алеманно, генеральним директором Enel, Фульвіо Конті, і ректором Римського університету La Sapienza, Луїджі Фраті.

Diamante - це сонячна станція останнього покоління, яка була розроблена Дослідницьким підрозділом компанії Enel спільно з Університетом м. Піза. Вона являє собою споруду зі скла і сталі у формі геодезичного купола Фуллера. Сфера діаметром вісім метрів, яка складається з монокристалічних комірок і 38 фотоелектричних панелей останнього покоління, дозволяє Diamante виробляти електроенергію безпосередньо від сонячних променів. Енергія, яка не використовувалася протягом дня, накопичується в спеціально розроблених елементах живлення, які дозволяють продовжувати енергопостачання в нічний час доби або в похмурі дні.

Завдяки своїй оригінальній формі Diamante гармонійно впишеться в архітектурний простір. Diamante стане своєрідним «містком», який концептуально з'єднує сучасні будівлі різних стилів, і втіленням інноваційного підходу в індустріальній архітектурі як з візуальної, так і з функціональної точок зору. За задумом факультету архітектури, електростанція буде встановлена біля Національної галереї сучасного мистецтва і парку Вілла Боргезе. Потім ця місцевість буде освітлюватися «екологічно чистою» енергією, виробленою станцією Diamante.

Для муніципалітету Риму електростанція нового покоління стане символом міста в боротьбі з забрудненням повітря і скороченням викидів вуглекислого газу.

X

Вхід

Завантажую...