В Національному музеї природознавства у Вашингтоні «оживають» скам'янілості

В Національному музеї природознавства у Вашингтоні «оживають» скам'янілості

Новий мобільний додаток змушує скелети «оживати» в Національному музеї природознавства Смітсонівського інституту, що у Вашингтоні, округ Колумбія, США.

Тепер відвідувачі музею можуть безкоштовно завантажити на свій мобільний пристрій додаток Skin and Bones та по-новому дослідити 13 експонатів музею, що входять до експозиції з майже 300 скелетів хребетних тварин, яка вперше була відкрита в 1881 році. Додаток розпізнає скелет, наприклад рибу-меч (на фото), і показує 3D-анімацію про цю тварину: як вона виглядає і рухається з усіма м'язами та шкірою.

«Ця програма дозволяє розповісти деякі з немислимих історій, які стоять за однією з найбільш знакових колекцій музею, — розповідає Роберт Костелло, керівник інформаційно-просвітницької програми в Національному музеї природознавства. — Skin and Bones концентрується на видах по всьому дереву життя хребетних тварин і запрошує відвідувачів взаємодіяти з ними неочікуваним чином».

Після завантаження додатку Skin and Bones можна прослухати експертну інформацію про кожну з тварин, продивитись різні відео та анімації, а також повний список дій, пов'язаних з окремою твариною.

Відвідувачам музею просто потрібно навести камери своїх мобільних пристроїв на експонат, після чого на екранах з'явиться анімована істота з м'язами і шкірою, накладеними на кістки. Наприклад, відвідувачі можуть побачити, як череп діамантового гримучника впиває свої довгі ікла у віртуального гризуна, або спробувати визначити кажанів за їх унікальними голосами.

Інші відео описують екологію, біогеографію, функціональну анатомію та еволюцію тварин. Розробка додатку Skin and Bones велась два роки, і в 2015 році продукт побачив світ.

Власники пристроїв, які працюють на iOS7.1 або на операційній системі більш пізньої версії, можуть завантажити додаток на свій iPhone, iPad або iPod Touch, відвідавши iTunes App Store.

Різноманітні додатки для iPhone допомагають вести екологічний спосіб життя. Від раціонального споживання до охорони дикої природи, вигадливі додатки стали незамінними помічниками у справі збереження планети. Якщо ви досі не маєте сумісного пристрою, але хотіли б долучитись до різноманітних природоохоронних програм та ініціатив, завітайте на http://iworld.ua/apple-iphone-6-plus.

X

Вхід

Завантажую...