В США з'являться сховища для повітря

В США з'являться сховища для повітря

Американська компанія Magnum Energy LLC планує побудувати підземні печери на глибині близько 1,5 кілометрів для зберігання в них зрідженого повітря, яке буде використовуватися для отримання електроенергії.

Будувати підземні сховища планується недалеко від міста Дельта в штаті Юта. У цьому регіоні розташовуються підземні соляні запаси, які будуть вимиватися спеціальною технікою. На першому етапі планується побудувати сховища для природного газу, що видобувається в Скелястих горах, у відносній близькості від сховища.

Після того як технологія буде випробувана, Magnum Energy LLC займеться будівництвом сховища для повітря. Автори проекту підкреслюють, що стиснене повітря може вважатися одним з найдешевших способів зберігання електроенергії.

Так, наприклад, в ясний день сонячна електростанція буде виробляти надлишок електроенергії, який будуть направляти на стиск і закачування повітря. Коли електрика знову знадобиться, повітря змусять крутити турбіни. Таким чином автори проекту планують вирішити основну проблему у масовому впровадженні екологічно чистих електростанцій - труднощі із зберіганням електроенергії.

X

Вхід

Завантажую...