Великий синій кит, що викинувся на берег...

Великий синій кит, що викинувся на берег...

Зайнявши третє місце в міжнародному конкурсі тематичних павільйонів Yeosu Expo 2012, студія Nicoletti Associati's design, з’явилась з вод Йосу як великий синій кит, який викинувся на берег, щоб представити тему експозиції: «Живий океан і узбережжя».

Метафоричні форми тематичного павільйону студії Nicoletti – це спроба звернути увагу на те, що людина чинить суттєвий вплив на океани та узбережжя, і на те, наскільки небезпечно для такої тендітної екосистеми те, що ми ігноруємо цей факт.

В той час як архітектори шукають знаковий та символічний дизайн, який би промовляв: «Океани є джерелом життя на Землі», ми зобов'язані захищати їх. Як було підсумовано жюрі: «цей образ вже добре знайомий по багатьом прецедентам у всьому світі».

Разом з тим вони зазначають, що це дуже сильний образ, який може бути миттєво впізнаним. «Павільйон привернув увагу не лише детальною розробкою. Перш за все, він втілює в собі багато екологічних цінностей», - додають члени жюрі. «Цей проект є також найкращим варіантом серед інших робіт, зважаючи на відносно короткий термін будівництва».

X

Вхід

Завантажую...