Відмова від м'яса дозволить знизити викиди парникових газів на 30%

Відмова від м'яса дозволить знизити викиди парникових газів на 30%

Овочева дієта і скорочення вживання м'яса дозволить на 30% знизити викиди парникових газів - однієї з основних причин глобального потепління, стверджує група вчених з Віденського технологічного університету.

«Люди як і раніше люблять їсти сосиски і інші м'ясні продукти замість овочів. Однак це вбиває не тільки нас самих, а й навколишнє середовище. Здорова дієта дозволить скоротити споживання енергії при виробництві продуктів харчування, а також кількість внесених на поля добрив. Крім того, викиди СО2 та інших парникових газів від сільського господарства скоротяться на третину», - йдеться в повідомленні університету.

Професор Матіас Цесснер (Matthias Zessner) і його колеги вирішили «зважити» екологічний ефект для планети від переходу людства на вегетаріанство. Автори дослідження встановили, що перехід на правильне харчування дозволить знизити площу сільгоспугідь у розрахунку на кожного жителя Австрії з 3,6 тисячі квадратних кілометрів до 2,6. Оскільки значна частина викидів парникових газів пов'язана з сільським господарством, це призведе до зменшення і парникового ефекту.

За розрахунками вчених, якщо зараз «сільськогосподарські» викиди складають близько 890 кілограмів СО2-еквівалента на людину в рік, то після переходу на «здорове харчування» їх кількість скоротиться до 580 кілограмів. Крім того, значно скоротиться споживання енергії, необхідної для виробництва їжі - з 1,1 тисяч кіловат-годин на людину в рік до 700 кіловат-годин.

Разом з тим, вчені підкреслюють, що перехід на так звану органічну їжу - вирощувану за традиційними технологіями - не буде вигідним з точки зору скорочення викидів. У виробництві органічних продуктів не використовуються добрива, а значить для виробництва тієї ж кількості їжі потрібно більше площі. Перехід на органіку лише загострює проблему нестачі посівних площ і посилює залежність від імпорту продуктів.

X

Вхід

Завантажую...