Відтінки смаку

Відтінки смаку

Червоні, сині та зелені водойми затоки Сан-Франциско, схожі на гігантську картину абстракціоніста, більшою мірою мають відношення не до духовної їжі, а до звичайної. У барвистих водоймах «визріває» сіль.

Морську воду пускають у випарні ставки через шлюзні ворота в дамбі, які відгороджують водойми від моря. У ставках вода витримується до тих пір, поки значна її частина не випарується природним шляхом під впливом сонячних променів і сухих вітрів. При цьому на дні водойми залишається закристалізований мінерал. Його збирають і відмивають від домішок. Цей спосіб використовували багато сотень років тому. Застосовують його і зараз. Більше 2% всієї солі, виробленої в Сполучених Штатах, родом з кольорових ставків затоки Сан-Франциско. Це приблизно 700 000 тонн на рік.

За ті п'ять років, протягом яких дозрівають кристали солі, у водоймах скупчується безліч мікроорганізмів. Вони-то і роблять воду кольоровою. Відтінок залежить від концентрації солі. Більш прісні водойми — зеленого кольору через переважання в них зелених морських водоростей Dunaliella salina. При збільшенні концентрації солі до Dunaliella salina «приєднуються» інші водорості, які надають воді жовто-оранжевого відтінку. У найбільш солоних ставках вода пурпурного кольору завдяки пігменту, який виділяють мікроорганізми Halobacteria. Впливає на колір води і погода — від сильного вітру та проливного дощу екстравагантні відтінки стають менш насиченими.

X

Вхід

Завантажую...