Volkswagen інвестує у «вітряки»

Volkswagen інвестує у «вітряки»

Volkswagen оголосив про намір вкласти 1 млрд. євро в проекти створення поновлюваних джерел енергії, зокрема, в два вітропарка морського базування в Північному морі. У німецькій версії Financial Times повідомляється, що одна з цих ферм буде розташовуватися в 95 км від Бохуму, а друга - на острові біля північно-західного узбережжя Німеччини.

Ініціатива має цілий ряд цілей і обіцяє принести користь як бренду, так і всій країні. Для Німеччини, яка давно є лідером у використанні відновлюваної сонячної енергії, це стане новим кроком в освоєнні енергії вітру. Країна має намір до 2022 року повністю припинити використання ядерних джерел, а тому запровадження нових ресурсів за допомогою вкладень VW є як ніколи актуальним.

Для Volkswagen ж це черговий крок у досягненні корпоративних цілей до 2020 року, до якого бренд пообіцяв скоротити обсяг викидів CO2 на 40%. Пошуки альтернативних джерел енергії особливо важливі для автовиробника, який також веде активні розробки електромобілів, і у зв'язку з нестабільністю цін на бензин.

Крім того, нова ініціатива VW може бути його відповіддю на випади Greenpeace, який цього літа виступив проти Volkswagen Group як лобіста неекологічних законів і закликав компанію «очиститись».

X

Вхід

Завантажую...