Все як у звірів

Все як у звірів

«Все як у звірів» — передача про те, в кого люди такі. Ведуча програми Євгенія Тімонова розповідає пікантні факти з життя тварин, про які Микола Дроздов делікатно мовчав. Але хтось же повинен! Пропонуємо вам переглянути два найбільш нейтральні випуски передачі, все інше, не таке скромне, а також нові випуски «Все як у звірів» можна знайти на офіційному сайті програми.

Аксолотль: коли ж ти подорослішаєш?

В Північній та Центральній Америці живе амбістома, невелика амфібія з вологою шкірою і сумними очима. І там же, тільки не на суші, а у воді, живе вкрай миле створіння — аксолотль. Дихає аксолотль не легенями, а зовнішніми зябрами. В усьому іншому він схожий на амбістом, що й не дивно — адже він її власна личинка. Дивно інше: перехід в дорослу форму у аксолотля запускається, тільки якщо умови існування змінюються в гіршу сторону. А якщо комфорту аксолотля ніщо не загрожує, він так і залишиться личинкою до старості...

Вони роблять з нас зомбі. От паразити!

Вчені тільки недавно зайнялись безпосереднім вивченням того, як паразити впливають на свідомість своїх господарів. І самі були шоковані, настільки важко відрізнити власні думки від того, що нашептали твої глисти. Зомбі навколо нас. Нікому не можна довіряти, навіть власному котику. Особливо власному котику!

X

Вхід

Завантажую...