Всі нові будівлі Procter & Gamble проходитимуть сертифікацію LEED

Всі нові будівлі Procter & Gamble проходитимуть сертифікацію LEED

Восени минулого року компанія Procter & Gamble заявила про свій твердий намір сприяти екологічній стійкості, представляючи довготривалу програму по захисту навколишнього середовища. І ось, почали з'являтись перші звістки про конкретні дії в цьому напрямку. Так, нещодавно Procter & Gamble оголосила про намір отримати сертифікати LEED для всіх нових будинків компанії. Першопрохідником стане завод Taicang в Китаї, який був відкритий 25 лютого. А незабаром за ним мають послідувати інші.

«Отримання сертифікату LEED для всіх наших нових будівель, включаючи офіси, інноваційні центри, а також виробничі і дистриб'юторські центри - це наступний крок в еволюції еко-дизайну наших об'єктів, - говорить Кіт Харрісон (Keith Harrison), начальник відділу міжнародних постачань. - Сертифікація всіх наших об'єктів допоможе нам наблизитися до виконання нашого глобального екологічного плану, який включає в себе перехід заводів на повністю поновлювані джерела енергії та мінімізацію виробничих відходів».

LEED - це національна система сертифікації в області дизайну, проектування та функціонування високопродуктивних «зелених» будівель. Вона була розроблена Американською радою з екологічного будівництва (USGBC) в 1998 році.

Завод Taicang став першою з будівель P&G, які були зареєстровані на проходження сертифікації LEED. При його проектуванні були враховані такі екологічні аспекти:

  • Вода: збільшення повторного використання води та мінімізація загального водоспоживання за рахунок відновлення парового конденсату для внутрішніх потреб і збору дощової води для заповнення водних ресурсів на ділянці, де розташований об'єкт.
  • Енергія: зовнішня система освітлення, що працює за рахунок сонячної енергії і високоефективного механічного обладнання.
  • Відходи: функціональне проектування об'єкта, що дозволяє збільшити переробку відходів і відмовитися від вивозу сміття на звалище.

Всі нові будівлі P&G, які зараз перебувають на стадії проектування або на початковому етапі будівництва, будуть створюватися з урахуванням вимог LEED. P&G також планує отримати еко-сертифікати в країнах, де діють аналогічні програми.

X

Вхід

Завантажую...