WWF зібрав підписи під закликом обмежити вилов риби в Європі

WWF зібрав підписи під закликом обмежити вилов риби в Європі

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) передав Європейським парламентаріям петицію на захист рибних ресурсів Європи, під якою підписалися 150 тисяч європейців. Раніше експерти WWF заявляли про те, що в даний час запаси 70% видів риб, які добувалися в морях і океанах Європи, вичерпані. Риболовецький промисел звів нанівець запаси середземноморського блакитного тунця і атлантичної тріски.

«Сьогодні WWF передав до парламенту підписи 150 тисяч громадян Європи, зібраних в рамках інтернет-кампанії «Припиніть спустошувати наші океани», – йдеться в повідомленні.

Як наголошує фонд, люди вимагають реформ в галузі рибальства та закликають припинити потурати інтересам рибної промисловості.

«Найближчим часом необхідно прийти до системи поновлюваного використання рибних ресурсів і зупинити «грабіжницький» вилов риби», – уточнює WWF.

У 2008 році влада Європи заявляла про заходи щодо відновлення популяції тріски. Крім того, в липні 2011 року, Єврокомісія приступила до розробки нової політики щодо рибальства, але, на думку екологів, до конкретних кроків справа поки не дійшла.

X

Вхід

Завантажую...