YeZ - концептуальний електромобіль майбутнього

YeZ - концептуальний електромобіль майбутнього

Дизайнер може, як і будь-який інший художник, творити свої роботи, не спираючись на буденний фактичний матеріал сучасності. Фантазія творчих особистостей здатна переміщувати нас у віддалене майбутнє, як це робив колись майстер жанру наукової фантастики знаменитий письменник Жюль Верн, що передбачив (а можливо і підказав) безліч технічних досягнень сьогодення. Цей дивовижний концепт електромобіля отримав назву YeZ і є продуктом співпраці компаній SAIC та GM. YeZ - це китайська мрія про створення екологічно дружнього електромобіля, який буде використовуватися в далекому 2030-му році.

Новий автомобіль являє собою двомісний кабріолет, ймовірно створений в аеродинамічній трубі. Плавність ліній, обтічні форми, візуальна легкість конструкції - на ньому вже зараз хочеться покататися. Концептуальна модель цього автомобіля створювалася з урахуванням всіх можливих і неможливих екологічних стандартів сьогодення і найближчого майбутнього. Електромобіль повинен буде живитись від природних джерел енергії. Дах автомобіля являтиме собою набір сонячних панелей, на колісних дисках будуть встановлені невеликі вітряні турбіни, так що автомобіль буде мати як мінімум два джерела енергії для автономної підзарядки акумуляторних батарей.

Більш того, сонячна батарея на даху, виконаного у вигляді зеленого листа, дійсно повинна буде виконувати функцію зеленого листа, поглинаючи вуглекислий газ і викидаючи в атмосферу кисень, і при цьому не споживати, а виробляти електроенергію! У звичайному автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння все відбувається навпаки - кисень, окислюючи паливо, виділяє теплову енергію, яка приводить в рух поршні двигуна.

Звичайно, це концептуальна модель автомобіля далекого майбутнього, але саме здійснюючи мрії, людство рухається вперед.

X

Вхід

Завантажую...