"Зелені" номерні знаки

"Зелені" номерні знаки

Електромобілі та гібриди все більше і більше входять в наше життя. Вони самі по собі вже є еко-товарами покликаними продемонструвати, як власник дбає про навколишнє середовище. Міністерство транспорту в Онтаріо запустило програму стимулювання продажу гібридів за допомогою спеціальних номерних знаків. У канадській провінції розраховують, що до 2020 року кожен двадцятий автомобіль в Онтаріо буде працювати на електриці.

У рамках запущеної програми розроблено декілька заохочувальних заходів. По-перше, всім хто придбає автомобіль після 1 липня 2010, буде надано податкове вирахування в розмірі від 4000 до 10000 канадських доларів. По-друге, водії гібридів будуть отримувати спеціальні «зелені» номерні знаки.

Машини з цими знаками до 2015 року зможуть користуватися виділеними дорожніми смугами, призначеними для транспортних засобів з кількома пасажирами, навіть якщо в електромобілі тільки водій. Автомобілістам буде забезпечений доступ до зарядних станцій, а також до спеціальних автостоянок.

Дизайн номерних знаків був обраний шляхом відкритого голосування з кількох альтернатив.

Судячи з усього, програма розрахована на те, що людям буде приємно отримати визнання за те, що вони піклуються про навколишнє середовище.

X

Вхід

Завантажую...